BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 14235520
nr 1423 5520
Bordslampfot
nysilver, 1920-tal. Höjd: 30P4095390820313186
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:13:39
100 kr
200 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.